2014-es FIFA-világbajnokság: Milyen Volt Az Ecuador - Franciaország Mérkőzés

Videó: 2014-es FIFA-világbajnokság: Milyen Volt Az Ecuador - Franciaország Mérkőzés

Videó: 2014 FIFA World Cup Brazil Simulation - Match 41 - Ecuador vs France Group Stage 2024, Lehet

Június 25-én a francia válogatott lejátszotta utolsó mérkőzését a csoportkörben a FIFA Világkupán. Az európaiak riválisa az E kvartettben az ecuadori csapat játékosai voltak.

2014-es FIFA-világbajnokság: milyen volt az Ecuador - Franciaország mérkőzés

Ecuador sbonájának győzelemre vagy döntetlenre volt szüksége ahhoz, hogy folytathassa a küzdelmet a rájátszásban. Ugyanakkor a dél-amerikaiaknak reménykedniük kellett a Svájc és Honduras közötti párhuzamos mérkőzés kedvező kimenetelében. A franciák, miután megoldották a világbajnokság következő szakaszába jutás problémáját, messze a kezdő felállástól léptek pályára. Talán ez volt az oka az európaiak kissé elhalványult játékának.

Az első félidő unalmas volt. A csapatok kevés veszélyes pillanatot alkottak. El kell ismerni, hogy a franciák a labdabirtoklás százalékában felülmúlták ellenfeleiket, de ez Didier Deschamps csapatának nem adott semmit. Az ecuadoriak néha igyekeztek gyorsan ellentámadni.

Az első félidőből csak két veszélyes pillanatra lehet emlékezni az ellenfél kapujában. Eleinte Pogba egy szöglet után veszedelmesen rúgott a fejével, de az ecuadori kapus az ütést tükrözve megmentette csapatát. Az ecuadoriak a szélső lombkorona utáni egyik támadásban megzavarták Franciaország kapusát, de a labda akkor sem ért célba. Az ecuadori játékos fejével zárta a passzt, de a közönség soha nem látta a kaput.

A második félidőben emlékszem, hogy az ecuadori kapitány az 50. percben eltávolította Antonio Valenciát. De még előtte, közvetlenül a félidő kezdete után gólt szerezhettek volna a franciák, de a poszt a dél-amerikai kapusnál játszott.

Az előny megszerzése után az európai csapat nagy erőkkel kezdett támadni, de ez nem okozott örömet a közönségnek a látott gólokból.

A találkozó eredménye 0 - 0. Az eredményjelző táblán ezek a számok teljes mértékben tükrözik a mérkőzés sajátosságait, amelyben a Rio de Janeiro-i stadion nézői kevés szép és magas színvonalú támadást láttak.

A franciák hét ponttal megszerzik az első helyet az E csoportban, Ecuador pedig hazafelé tart, mivel Svájc megnyerte Honduras elleni meccsét.