Videó: Hogyan Lehet Gyorsan Felpumpálni A Kockákat

Videó: Hogyen lehet gyorsabban futni 2024, Lehet

Nehéz megtalálni a szép nem képviselőjét, aki ne álmodna egy karcsú és gyönyörű alakról. A jól fejlett dombornyomott sajtó nemcsak látványos megjelenés, hanem egészsége is. Az otthon elvégezhető gyakorlatsor jelentősen javíthatja a hasizmok állapotát.

Hogyan lehet gyorsan felpumpálni a kockákat

Utasítás

1. lépés

Ahhoz, hogy egy gyönyörű dombornyomott sajtó tulajdonosa lehessen, elegendő a napi 20 perc edzés. Ne legyen lusta, és kövesse óráinak rendszerességét. Miután elérted, amit szeretnél, ne hagyd abba az edzést és tartsd fenn az elért eredményt.

2. lépés

Gyakoroljon éhgyomorra vagy 2 órával étkezés után. Végezze el egyesével a komplexum gyakorlatait, ne vonja el a figyelmét. Ne próbáljon hosszú szüneteket tartani a készletek között és a gyakorlat során.

3. lépés

Végezzen el minden gyakorlatot a hátán fekve a padlón. Végezzen 2-szer 15-szeres szettet, kivéve az utolsót. Ehhez a maximális számú ismétlés szükséges. A mozgásoknak sima, nyújtó, puha kell legyen. Szánjon rá időt, és figyelje a lélegzetét.

4. lépés

Az első gyakorlatban hajlítsa meg a lábait, és helyezze őket vállszélességre. Kilégzéskor nyújtózkodjon térdig, miközben a kezét összekulcsolja a feje hátsó részén lévő "zárban". Ezután belégzés közben térjen vissza a kiindulási helyzetbe.

5. lépés

Szünet nélkül lépjen a következő lépésre. A kiindulási helyzet ugyanaz. Kilégzéskor lassan emelje fel a vállát a padlóról, és tenyereivel nyújtson teste mentén felváltva balra, majd a jobb sarokra, visszatérve a kiindulási helyzetbe. Ugyanakkor nyomja a hát alsó részét a padlóra. Pihenjen 10-15 másodpercig.

6. lépés

Ugyanazon kiindulási helyzetet használva, miután a kilégzéskor összekapcsolta a kezét egy "zárban" a feje hátsó részén, egyszerre emelje fel a vállát és a lábát, kissé térdre hajtva. Nyújtson finoman a lábai felé, ügyeljen arra, hogy a medence, a hasizom és a csípő izmai működjenek. Belégzéskor álljon be a kiindulási helyzetbe.

7. lépés

Az utolsó gyakorlat a hasizmok rövid összehúzódása. Kilégzéskor emelje fel a vállát, egyenesítse meg és illessze össze a kezét (jobb tenyér a bal felett), és térde közé helyezve nyújtson előre. Kilégzés után térjen vissza a kiindulási helyzetbe.