Pull-up Program A Hét 5 Napján

Tartalomjegyzék:

Videó: Pull-up Program A Hét 5 Napján

Videó: 30 подтягиваний подряд | Еженедельная программа тренировок 2024, Április

Minden testmozgás minden egészséges embernek alá van vetve egy összeállított program jelenlétében. A következő 5 napos program hétfőtől péntekig lehetővé teszi az izmok megerősítését és a felhúzások számának növelését a kívánt eredményig. Következetességre és türelemre van szükség a program befejezéséhez.

Pull-up program a hét 5 napján

Szükséges

Széles keresztléc

Utasítás

1. lépés

Minden reggel 3 fekvőtámasszal kell kezdenie, az egyes szettek maximális számát. Figyelem: 5-10 perc pihenés minden szett után.

2. lépés

Hétfő. Végezzen 5 felhúzási szettet (standard fogás), minél többször mindegyik szettben. Figyelem: Minden szett után 90 másodperc pihenés.

3. lépés

Kedd. Piramis. Végezzen felhúzásokat (szokásos fogás) az első megközelítés során 1 alkalommal, a másodikban 2 alkalommal, a harmadikban 3 alkalommal stb. majd tartson 10 másodperc szünetet, és tegye meg a lehető legtöbbször. Figyelem: Minden szett után 10 másodperc pihenés.

4. lépés

Szerda. Válassza ki a felhúzások számát, amely lehetővé teszi, hogy teljesítsen 9 szettet (se többet, se kevesebbet). 3 szett felhúzás (normál markolat), 3 szett (keskeny markolat), 3 szett (széles markolat). Figyelem: 60 másodperc pihenés minden szett után.

5. lépés

Csütörtök. Ugyanaz a gyakorlat, mint szerdán. Ha még mindig több mint 9 sorozat van, akkor adjon hozzá 1 kihúzást minden készlethez, hogy a készletek száma pontosan 9. Figyelem: 60 másodperc pihenés minden sorozat után.