Videó: A 2014. évi Világbajnokság A Futballról: Milyen Volt A Honduras - Ecuador Mérkőzés

Videó: Город порока / Broken City (2012) / Триллер, Драма, Криминал 2024, Április

Június 20-án, a brazíliai világkupán a második forduló mérkőzéseire került sor az E. csoportban. A nap utolsó mérkőzése a hondurasi és az ecuadori válogatott találkozója volt. Mindkét csapatnak győzelemre volt szüksége, hogy folytassa a rájátszásba jutásért folytatott küzdelmét.

A 2014. évi világbajnokság a futballról: milyen volt a Honduras - Ecuador mérkőzés

Ecuador és Honduras válogatottja elvesztette csoportja első meccseit. A második körben a vesztesek álltak egymással szembe. A játék élénken kezdődött. Mindkét csapat megpróbált a mezőny közepén maradni, gyorsan áthaladt a középvonalon, hosszú távú passzokat használt.

A mérkőzés első esélyét az ecuadori játékosok kihagyták. A Valencia nem tudott célba jutni a legelőnyösebb helyzetből. Az ecuadori játékos szinte egy az egyben esett ki a kapussal. És akkor a jól ismert törvény bevált - Honduras megszerezte saját kapuját. A 31. percben Carlo Costley, briliáns passzt kapott, áttört a kapun, és ellenállhatatlanul lőtt. Közép-Amerika képviselői 1 - 0-ra vezettek. A dél-amerikaiak azonban gyorsan meg tudtak térülni. Enner Valencia lezárta a passzt a szélső kapufánál, és csúszó csatában a kapuba küldte a labdát. Ez az esemény már a 34. percben megtörtént.

A csapatok az első félidőt egyenlő pontszámmal fejezték be.

A találkozó második fele is feszült volt. Mindkét csapat nem hagyta el a lehetőséget, hogy rossz kapun próbáljon szerencsét. A szerencse azonban rámosolygott a dél-amerikaira. Enner Valencia duplát szerzett 65 perc alatt. A díszletből adogatás után Enner fejével Honduras kapujába küldte a labdát.

A játék Ecuador minimális előnyével zárult (2 - 1). Most a dél-amerikaiak megszerzik a bajnokság első három pontját, és ebben a mutatóban összehasonlítják őket a svájci válogatottal.