Hogyan Lehet Izomot építeni A Karjaidban

Tartalomjegyzék:

Videó: Hogyan Lehet Izomot építeni A Karjaidban

Videó: A hatékony izomépítés és testépítés alapelvei 2024, Lehet

Az embernek erős karokra van szüksége, hogy ne csak lenyűgözze másokat, ha rövid ujjú pólót visel. Erős karokra van szükség szeretett nőjének és gyermekeinek hordozásához. Erős kezek nélkül nem épít házat, nem védi meg magát és szeretteit a támadásoktól, nem képes legyőzni egy nagy akadályt. A röplabda és a kosárlabda sikeres játékához erős kezekre van szükség. Csak az embernek erős kezekkel kell rendelkeznie.

1. lépés

Álljon fel egyenesen. A lábak térdnél kissé hajlítottak, a súlyzók kezében. Hajlítsa meg karjait a könyöknél, a váll és az alkar szöge 90 fok legyen. A tenyér felfelé néz. Ez a kiinduló helyzet. Lassan engedje le a jobb kezét. Ne fordítsa el a kezét, a tenyér kifelé néz. Vissza a kiinduló helyzetbe. Ismételje meg a bal kezét. Végezzen 8-12 ismétlést mindkét kéznél.

2. lépés

Álljon egyenesen a lábakkal vállszélességre. Emelje fel az egyenes karokat súlyzókkal a feje fölött. Engedje le a kezét a feje mögé. A könyök felfelé mutat. Ez a kiinduló helyzet. Lassan egyenesítse ki a bal karját. Tartsa két másodpercig, és térjen vissza a kiindulási helyzetbe. Jobb kéz gyakorlása. Végezzen 8-12 ismétlést minden kéznél.

3. lépés

Álljon egyenesen a lábakkal vállszélességre. Nézz maga elé. Kezek le súlyzókkal. A tenyerek befelé fordulnak. Hajlítsa meg a bal karját a könyöknél, hogy a súlyzó hozzáérjen a vállához. Rögzítse a pozíciót két másodpercre. Engedje le a karját, hogy a könyök sarka egyenes legyen. Tartsa két másodpercig. Vissza a kiinduló helyzetbe. Másrészt adja elő. A gyakorlat során tartsa közel a könyökét a testéhez, és ne nyújtsa ki a kezét. A tenyér folyamatosan a test felé néz. Végezzen 8-12 ismétlést mindkét kéznél.

4. lépés

Álljon egy blokk edző előtt. A rack távolsága 1-2 lépés. Fogja meg a kötelet. Nyomja a könyökét a testhez, döntse kissé előre a testet. Ez a kiinduló helyzet. Tegye le a kezét. Amikor karjait kinyújtja, nyújtsa ki a kötelet. A tenyér lefelé néz. Lassan hajlítsa meg a karját. Amikor könyökét 90 fokra hajlítja, tartsa két másodpercig. Lassan térjen vissza a kiindulási helyzetbe. Végezzen 8-12 ismétlést.

5. lépés

Üljön le Scott padjára. Egy EZ-sávos bár kezében. Fordított markolatú karok váll szélességben. Győződjön meg arról, hogy a referenciasík felső éle a hónalja alatt van. Egyenesítse ki a karját. Ez a kiinduló helyzet.

Lassan hajlítsa meg karjait a súlyzóval a könyöknél. Ha a váll és az alkar szöge 90 fok, zárja le a helyzetet két másodpercre. Lassan térjen vissza a kiindulási helyzetbe. Végezzen 8-12 ismétlést.

6. lépés

A gyakorlatokat hurokban hajtják végre. Hajtson végre három kört. A gyakorlatok közötti szünet 30 másodperc. Szünet a ciklusok között 2-3 perc. A ciklusok között nyújtsa a célzomcsoportokat. Ez lehetővé teszi, hogy az izom erőfelfogását 19% -kal növelje.