Oroszország - Dél-Korea: Amit A Közönség Látott Cuiabában

Videó: Oroszország - Dél-Korea: Amit A Közönség Látott Cuiabában

Videó: 10 Dolog Amit Ne Csinálj Ha Dél-Koreában Jársz 2024, Lehet

Sok orosz futballrajongó számára a világbajnokság valóban csak június 17-én kezdődött, amikor az orosz válogatott a brazil Cuiaba városában lépett pályára, hogy első mérkőzését Dél-Korea ellen játssza. Ez volt az első forduló utolsó meccse N-ben.

Rossiya - Koreya_

Az orosz futballrajongók számára a játék nagyon idegesnek és feszültnek bizonyult, és a semleges szurkolók őszintén szólva unták a lelátókat. A mérkőzés nagyon lassan kezdődött. Talán a pályán uralkodó hőség megakadályozta a játékosokat abban, hogy teljes támadási képességüket megmutassák. Mindazonáltal nem hibáztathatja az időjárást.

A világbajnokság összes csoportjában az első mérkőzések után megállapítható, hogy a csapatok nagyon ügyes, képesek és gyengék. Semleges néző számára nehéz megmondani, melyik csoportba sorolja Oroszországot és Dél-Koreát. Érdemes azonban megemlíteni, hogy a lelátón és a tévéknél a nézők többet vártak. A játék nem igazi futballünnep és ünnep volt. Szigorú munka folyt a pályán, a játékosok minden erejüket megadták, de az első félidőben mindkét csapatnak nem sikerült létrehoznia. Ritka távoli lövések, a szettből való átlövések egyik vagy másiknál sem hozták meg a kívánt eredményt. Ennek eredményeként a szünetig szomorú nullák égtek az eredményjelzőn.

A szünet után a tempó nem nőtt. Az első veszélyes csapást a kapuba az oroszok adták. A dél-koreai kapus a tizenhatoson kívülről rúgta a labdát. A koreaiak természetben válaszoltak. Igor Akinfejev erőteljes hosszú távú sztrájkok után küzdött a labdák eltalálásáért. Úgy tűnik, hogy semmi nem vetítette előre az orosz válogatott bajait, de a 68. percben Lee Kyung Ho újabb távoli sztrájkot ad le, és az orosz válogatott kapusa szörnyű hibát követ el. A labda kicsúszik Akinfejev kezéből, és alattomos módon átlépi a gólvonalat. A koreaiak 1 - 0 lett.

Az orosz válogatott a kapott gól után aktívabbá vált. Az oroszok nagy vágyakozással kezdtek támadni. Lehetséges, hogy 60 perc elteltével a cserék fontos szerepet játszottak a mérkőzésben. Dzagoev és Kerzhakov jelent meg a pályán. Nekik kellett vállalniuk a vezetés terheit az orosz csapat támadási impulzusaiban. Szerencsére a cserék beváltak.

74. percben Kerzhakov összehasonlítja az eredményeket, miután eltalálta Dzagoevet és a kapus nyüzsgését. 1 - 1 - Az orosz szurkolók jobban érzik magukat. Csak ezután látta meg a közönség az oroszok valódi vágyát a továbbjutásra. Újabb gólt azonban nem sikerült szerezniük. El kell ismerni, hogy az oroszok támadásaiból hiányzott az intelligencia, a kreativitás és a hozzáértés.

A találkozó végeredménye - 1 - 1. Ez a döntetlen lett a harmadik a bajnokságban. Oroszország és Dél-Korea egy-egy pontot szereznek, és a H csoport 2. és 3. helyéhez holtversenyben hozzák a belga válogatott vezetését.